Biuro w domu

Obecnie coraz więcej osób pracuje z domu. Specjaliści zgodnie podkreślają, że w takim przypadku najlepiej jest wydzielić strefę domową od biura. Ma to korzystny wpływ na jakość i efektywność wykonywanej przez nas pracy.
Poniższy projekt realizowany dla klienta Mia Projekt miał być nowoczesny, funkcjonalny, prosty i w „męskim stylu”, chociaż z pewnością przypadnie do gustu niejednej bizneswoman.

Na ścianach zastosowano beton architektoniczny, który wprowadza elegancki, minimalistyczny klimat, dodatkowo pozytywnie wpływa na koncentrację i wyciszenie. Proste białe szafki wykonane z płyty na wysoki połysk pomieszczą wszystkie dokumenty, w części biurowej zabudowy umieszczono również barek i mini- lodówkę. W gabinecie znalazło się miejsce na duże biurko, wygodny fotel oraz kanapę narożną i stolik kawowy. Urozmaicone oświetlenie punktowe zapewnia optymalne warunki do pracy. Nie zapomniano oczywiście o wprowadzeniu do wnętrza odrobiny zieleni. Całość jest spójna i zgodna z oczekiwaniami klienta.
Jeżeli poszukują Państwo doświadczonego archite

MIA PROJEKT Maria Leśna, architekt wnętrz