Projekty

Projekty wnętrz domów

Komfort może mieć różne oblicza: funkcjonalność, wygoda, przestrzeń, design… od ogólnej całości, aż po drobiazgi. Komfortowy dom to TWÓJ dom. Prawdziwie Twój, zaprojektowany pod Twoje potrzeby.

Projekty wnętrz mieszkań

Przytulne, ciepłe gniazdko? Nowoczesne studio? A może klimatyczne, loftowe wnętrze w stylu industrialnym? Bez względu na to, jaki preferujesz styl, nie można zapominać o kwestiach technicznych oraz funkcjonalnych. A w małych przestrzeniach można się łatwo pogubić.

Projekty mieszkań pod wynajem

Ma być: tanio, szybko, estetycznie, funkcjonalnie, trwale. To pięć kluczowych cech, które zazwyczaj preferują właściciele mieszkań pod wynajem. Projektowanie takich wnętrz to z jednej strony ochrona kapitału właściciela, a z drugiej – gwarancja uzyskania maksymalnych zysków z wynajmu.

Projekty komercyjne

Wygląd biura, salonu usługowego, punktu obsługi klienta etc. – to wizerunek firmy. Musi być jak najkorzystniejszy, bo przecież chcesz, aby Twoi klienci czuli się u Ciebie komfortowo i chętnie wracali. Wiem o tym doskonale, ponieważ sama urządzałam swoje biuro.