Projekty
wnętrz domów

Budujesz dom lub planujesz jego remont? Z pewnością więc chcesz, aby jego wnętrza były przytulne, estetyczne oraz funkcjonalne. A może pragniesz nadać wnętrzom swój niepowtarzalny styl? Sądzę, że nie pogardzisz też odrobiną komfortu, a nawet luksusu. Albo więcej, niż odrobiną…

Projekty wnętrz domów
wnętrze domu
Komfort i luksus

Komfort i luksus to tak naprawdę pojęcia względne. Nie należy tego mylić z przepychem. Jeżeli przez kilka lat męczysz się ze źle umiejscowionym gniazdkiem elektrycznym, to usytuowanie go w prawidłowym miejscu już będzie komfortem i ulgą. To tylko przykładowy błąd, jaki można popełnić, urządzając dom bez szczegółowego projektu. Dlatego też projekt wnętrza domu, który przygotuję dla Ciebie, będzie przede wszystkim uwzględniać Twój komfort. A może nawet luksus… :)

OSTATNIE REALIZACJE Wnętrz domów

projekt wnętrze mieszkania

Uzupełnić

ikona plusa
Projekt kolory ziemi
projekt pokój muzyczny

Uzupełnić

ikona plusa

PROJEKTY WNĘTRZ DOMÓW
w MiaProjekt

ikona zaznaczenia

Komfort, czyli dom na miarę.

Projekty wnętrz domów powinny odzwierciedlać indywidualne potrzeby właścicieli. Dlatego będę chciała poznać Twój styl życia i Twoje preferencje oraz potrzeby, aby dobrać jak najtrafniej rozwiązania dotyczące materiałów, wzorów, kolorów, wykorzystania przestrzeni etc.

ikona zaznaczenia

Komfort, czyli dom nowoczesny

Nowoczesne wnętrza domów bazują na najnowszych trendach, innowacyjnych rozwiązaniach i oczywiście na nowoczesnych technologiach. Zapewniają użytkownikom pełnię funkcjonalności, a także satysfakcji, ponieważ potrafią wprawiać gości w podziw i zachwyt.

ikona zaznaczenia

Komfort, czyli dom niebanalny

Decydują o tym często detale, takie jak: nietypowe oświetlenie, wyjątkowe tkaniny, oryginalne obrazy etc. Staranny i gustowny dobór wszelkich dodatków wyróżni Twój projekt wnętrza domu spośród innych, czyniąc go niepowtarzalnym.

ikona zaznaczenia

Komfort, czyli dom funkcjonalny

Inteligentne oświetlenie, ukryte schowki, wygodne oraz praktyczne meble – to tylko przykłady rozwiązań, które ułatwiają życie codzienne w domu. Im więcej ich będzie, tym większy komfort. To chyba oczywiste :)

ikona zaznaczenia

Komfort, czyli dom ekologiczny

Ekologia to nie tylko idea. I nie tylko troska o środowisko. Prawdziwa ekologia zaczyna się w Twoim domu i ma na celu troskę o Ciebie i Twoich bliskich! Począwszy od kwestii technicznych, takich jak energooszczędne oświetlenie, czy ogrzewanie, poprzez elementy dizajnu (np. meble i wyposażenie z recyklingu), aż po bogactwo roślin domowych, poprawiających samopoczucie.

ikona zaznaczenia

Komfort, czyli dom oryginalny

Projektując nowoczesne wnętrza domów sięgam często po nietypowe materiały. Wykończenia z polerowanego betonu, marmuru, naturalnego kamienia lub szkła – nadają wnętrzom cech absolutnie nieszablonowych. Umiejętne połączenie tych materiałów z drewnem pozwala zachować ciepły i przyjazny klimat.

ikona zaznaczenia

Komfort, czyli harmonia i spokój

Dom jest miejscem, w którym relaksujesz się i wypoczywasz. Dlatego projekt wnętrza domu powinna cechować równowaga. Wszystkie, wyżej wymienione aspekty, a także jakiekolwiek inne, muszą być starannie wyważone, aby tej równowagi nie zakłóciły. Jeżeli ktoś postawi na funkcjonalność, rezygnując ze stylistyki, albo zrobi z domu muzeum szpargałów i bibelotów, to nie wypocznie w takich wnętrzach. To jest zagwarantowane, jak w banku :)