Projekty
wnętrz mieszkań pod wynajem

Mieszkania z przeznaczeniem pod wynajem mogą być doskonałą formą lokaty kapitału. Z dwóch powodów. Raz, że dostarczają comiesięcznych dochodów. Dwa, że w ostatnich latach odnotowywano okresy, w których ceny mieszkań rosły szybciej, niż ceny złota na rynku. To są dość konkretne argumenty. Warto jednak dodatkowo zadbać o to, by zminimalizować koszty wyszykowania takiego mieszkania oraz jak najszybciej wprowadzić je „do obiegu”, aby mogło generować przychód. W biznesie bowiem liczy się zysk oraz szybkość działania.

 

Projekty wnętrz mieszkań pod wynajem
projekty wnętrz mieszkań pod wynajem
Projekt wnętrza łazienki w domu pod wynajem

Trzeba także zwrócić uwagę na jeszcze jedną, istotną rzecz. Aranżacja mieszkania pod wynajem powinna być dopasowana (zarówno stylistycznie, jak i funkcjonalnie) do tej grupy klientów, do której konkretnie chcemy dotrzeć. A to wiąże się z decyzjami, które należy dobrze przemyśleć. Przykładowo: bardzo liczną grupą klientów są studenci, ale mieszkania przez nich zajmowane zwykle „dostają w kość”. Dlatego projekt mieszkania pod wynajem dla studentów powinien uwzględniać możliwość przeprowadzania błyskawicznych i tanich remontów. Na przeciwległym biegunie są mieszkania klasy biznesowej, które generują największe zyski, ale muszą też klienta najpierw przyciągnąć atrakcyjnym wnętrzem.

OSTATNIE REALIZACJE Wnętrz mieszkań pod wynajem

NA CO KŁADĘ NACISK,
PROJEKTUJĄC MIESZKANIA POD WYNAJEM

ikona zaznaczenia

Wygodne i nowoczesne rozwiązania

Uwzględniające najnowsze technologie i trendy. Mamy tu do dyspozycji wysoko wydajne i trwałe materiały budowlane, nowatorskie techniki nakładania lub montażu, nieszablonowe palety barw, a także bogate wzornictwo mebli, wykończeń i dodatków.

ikona zaznaczenia

Odpowiednio ukierunkowana stylistyka

W zależności od typu preferowanego najemcy. Lub uniwersalna, jeśli chcesz, by Twoja oferta najmu skierowana była do jak najszerszej grupy odbiorców.

ikona zaznaczenia

Wyważone koszty inwestycji

A tutaj bardzo łatwo o wpadkę dla osób nieobeznanych z rynkiem! Wystarczy, że kupisz coś „rewelacyjnego”, co – jak się okaże – posiada swój tańszy i pełnowartościowy zamiennik. Możesz także pójść w drugą stronę i zakupić coś okazyjnie taniego, co okaże się kompletnie nieprzydatnym bublem. W jednym i drugim przypadku tracisz pieniądze. Ja na szczęście dobrze znam rynek i potrafię omijać tego typu pułapki. Twój budżet jest więc pod ochroną!

ikona zaznaczenia

Funkcjonalność

Czyli dobre rozplanowanie przestrzeni oraz optymalne wykorzystanie mebli i akcesoriów. To gwarantuje nie tylko wygodę użytkowania najemców, ale także TRWAŁOŚĆ wyposażenia i wykończeń.

ikona zaznaczenia

Oświetlenie

Oświetlenie, które jest swoistą „wisienką na torcie”. Bo dzięki starannie zaprojektowanemu oświetleniu aranżacja mieszkania pod wynajem zyskuje na jakości pod kątem stylistycznym, funkcjonalnym oraz ergonomicznym.

Dysponując takim arsenałem rozwiązań osiągamy satysfakcjonujące walory użytkowe i wizualne. Osiągamy także jeszcze coś cennego:

ikona puzzle

trwałość efektu,

ikona puzla

szybkość realizacji,

ikona puzzle

minimalizację kosztów,

ikona puzzle

uniwersalne rozwiązania, idealnie pasujące do mieszkań pod wynajem.